درباره ما

دندانپزشک ترمیمی مطب

  DDS / MDENT SCI 1994 

 ۲۳  سال سابقه كار در  از انگلستان و دانمارک . فارغ التحصيل از دانشگاه       .U.C.   

كليه خدمات  دندانپزشكى به خصوص روكش هاى  زیبایی زيركونيم و لامينيت و ونیر های زیبایی را انجام میدهند. دکتر ترمیمی مطب دندانپزشک سفارت انگلستان ، دانمارک ، سوئیس ، نروژ ، هلند و ،،،،،،،،، در ایران هستند.

ایشان با ۲۳ سال سابقه در گذاشتن ایمپلنت های دندانی شرکت Straumann کلیه خدمات خود را در ایمپلنت به صورت همیشگی گارانتی میکند. 

aboutimage2

دکترصالحی

DDS . MS 1993

متخصص ارتودنسی با ۲۳ سال تجربه و مقالات کثیری در رشته تخصصی ارتودنسی در ایران و خارج کشور به تیم دندانپزشکی لبخند تهران ملحق شده اند. 

عضو انجمن ارتودنسی انگلستان ۱۹۹۴-۲۰۱۴

دکتر سحر ستاری

دكتر سحر ستاری

متخصص روت کانال تراپی و درمان ریشه

aboutimage4

خانم Katy

بهداشت کار دندانپزشکی

aboutimage4

خانم نشمیل

نرس دندانپزشکی

aboutimage5

آقای بهروز

مدیریت کلینیک

خدمات دندانپزشکی زیبایی
این مطب مجهز به مدرن ترین و با کیفیت ترین دستگاه های دیجیتال روز آمریکا می باشد و با استفاده از نوین ترین تکنیک های علمی بهترین درمان های دندانپرشکی را به انجام می رساند. به این دلیل که دندانپزشکان ما چند ماه در سال در اروپا و آمریکا فعالیت می نمایند می توانند بهترین مواد و وسایل روز دنیا را برای شما استفاده کنند که این مواد در لابراتوار تخصصی مطب در کشورهای سوئد و انگلستان برای معالجه های زیبایی دندان های شما آماده می گردند.

دندانپزشکان ما در کلیه کنگره های علمی آمریکا و اروپای شمالی شرکت می نمایند تا همواره از به روزترین روش ها آگاهی یابند مانند کنگره دندانپزشکی زیبایی آمریکا American Esthetic Congress و American Orthodontic Congress.

کادر مجرب بهداشتکار و پرستار دندانپزشکی در مطب آماده کمک و اطلاع رسانی به شما بیمار عزیز می باشند. روزهای فعالیت مطب دندانپزشکی زیبایی لبخند تهران از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ شب می باشد. در صورت نیاز به دندانپزشک غیر از ساعات یاد شده لطفا با تلفن های موبایل درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید. دندانپزشکان لبخند تهران مسلط به زبان انگلیسی، دانمارکی، سوئدی، نروژی، روسی و ایتالیایی می باشند.

دندانپزشک زیبایی در صاحبقرانیه و اقدسیه-

دندانپزشک زیبایی در صاحبقرانیه و اقدسیه-