ونیر فلد اسپاتیک

اولین گام در مورد درمان طرح لبخند و زیباسازی آن مشاوره با دندانپزشک مورد اعتماد است. لازم است توقع خود را به طورکامل، شفاف و واضح با دندانپزشک درمیان بگذارید. سپس نظر کارشناسانه وی را با دقت بشنوید. ممکن است درخواست شما با توجه به شرایط موجود کاملا محقق شود یا بالعکس بطور کامل میسر نباشد. پس لازم است بسیار دقیق باشید هم در مطرح کردن خواسته تان هم در شنیدن پاسخ و پیشنهاد پزشکتان رعایت نکات زیر ضروری است:

  • مزایا و محدودیت های درمانی در روش مورد توافق با دندانپزشکتان را با دقت کامل مورد ارزیابی کنید
  • درصورت امکان با دوست نزدیک، همسر یا والدین خود برای مشورت با دندانپزشک مراجعه کنید تا در تصمیم گیری درست به شما کمک کنند
  • اغلب در هنگام مشاوره، نمونه های مختلف جنس و رنگ مواد بر روی دندان شما تست می شود. این کار کمک بزرگی به انتخاب مناسب ترین رنگ برای دندان و لبخند شما است. در انتخاب رنگ دقیق و با حوصله باشید، زیرا از مهمترین قسمتهای درمان شما است. ونیر های فلد اسپاتیک خیلی ظریف و در حدود نیم میلی متر بیشتر نیستند و حتما روی عاج دندان خود شما نصب میشوند . این بدان معنی است که تراش این نوع لمینیت بسیار مختصر است و زیبایی این نوع روکش ها بسیار بالا میباشد.

اگر نمونه ای خاص از لبخند فردی خاص در نظر دارید بهتر است عکسی از آن تهیه کنید و همراه داشته باشید، زیرا بهترین مثال برای دندانپزشک شما خواهد بود. زمانی که برای مشاوره حضوری به مطب یک دندانپزشک زیبایی مراجعه می کنید بهتر است گالری عکسهای سایتش را دیده باشید و اگر نمونه ای نظر شما را جلب کرده حتما با وی درمیان بگذارید. در حصول نتیجه دلخواه خود صبور باشید، زیرا در درمان های زیبایی عجله زیاد معمولا نتیجه خوبی به همراه ندارد. گاه ممکن است نتیجه درمان شما کاملا منطبق با خواست شما صورت گیرد ولی باز هم از آنجا که شما و نزدیکانتان مدتها با شرایط قبلی عادت کرده اید و با طرح و لبخند جدید آشنایی ندارید، پذیرش چهره جدید برایتان آسان نباشد پذیرش لبخند جدیدتان گاه با چالش های زود گذری روبروست، لازم است کمی صبر کنید.